Informacje dla SAMORZĄDÓW

Aktualności

Spotkanie samorządowców z województwa lubelskiego
12 czerwca 2019 r. w Lublinie odbyła się konferencja zorganizowana we współpracy z Urzędem Miasta Lublin, której celem było pokazanie dobrych praktyk i wywołanie dyskusji na temat potrzeby ochrony zdrowia.
Konferencja dla przedstawicieli samorządów z województwa świętokrzyskiego
7 czerwca 2019 r. w Kielcach ramach odbyła się konferencja samorządowa pt. „Jak realizować programy polityki zdrowotnej – priorytety, wytyczne, dobre przykłady”.
Projekt Zdrowie Człowiek Profilaktyka na IV Kongresie Wyzwań Zdrowotnych
W dniach 7-8 marca 2019 roku, w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbyła się czwarta edycja największej w Europie Środkowo-Wschodniej wielosektorowej debaty o ochronie zdrowia pod nazwą Kongres Wyzwań Zdrowotnych.
X Europejski Kongres Gospodarczy, Katowice 14-16 maja
W dniach 14-16 maja w katowickim Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Spodku odbyła się dziesiąta edycja Europejskiego Kongresu Gospodarczego – jedna z najważniejszych debat poruszających problemy gospodarcze i społeczne Europy w globalnym kontekście.
XVI Samorządowe Forum Kapitału i Finansów, Katowice
W dniach 2-3 października w Katowicach odbyło się XVI Samorządowe Forum Kapitału i Finansów, podczas którego nasz program uczestniczył w dwóch panelach dyskusyjnych.
XIV Forum Rynku Zdrowia, Warszawa
Nasi eksperci debatowali podczas XIV Forum Rynku Zdrowia w Warszawie w Hotelu Sheraton, które odbyło się w dniach 23-24 października.
Eksperci o priorytetach w profilaktyce chorób zakaźnych dla województwa świętokrzyskiego
Największe wyzwania w profilaktyce chorób zakaźnych oraz poprawa stanu zdrowia osób dorosłych z woj. świętokrzyskiego to tematy przewodnie spotkania, które odbyło się 17 października, we współpracy z Urzędem Miejskim w Ostrowcu Świętokrzyskim.
Spotkanie na temat priorytetów w profilaktyce chorób zakaźnych w województwie małopolskim
15 października 2018 roku w ramach naszego cyklu, w Nowym Sączu odbyła się konferencja samorządowa p.t:. Rola Jednostek Samorządu Terytorialnego w dostępie do profilaktyki chorób zakaźnych.
Spotkanie na temat priorytetów zdrowotnych dla mieszkańców województwa zachodniopomorskiego
10 października 2018 roku w Policach odbyła się konferencja na temat sytuacji zdrowotnej mieszkańców województwa zachodniopomorskiego.
Debata na temat zdrowia mieszkańców województwa śląskiego
Priorytety w profilaktyce chorób zakaźnych, podsumowanie inicjatyw zdrowotnych realizowanych w regionie oraz przedstawienie planów na przyszłość to tematy, które zostały poruszone 25 czerwca w Ratuszu Miejskim w Częstochowie podczas konferencji, która
Spotkanie na temat priorytetów w profilaktyce chorób zakaźnych dla województwa warmińsko – mazurskiego
18 czerwca 2018 roku w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie odbyła się konferencja na temat priorytetów w profilaktyce chorób zakaźnych dla regionu.
Spotkanie na temat priorytetów w profilaktyce chorób zakaźnych dla województwa pomorskiego
15 czerwca w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego odbyła się konferencja samorządowa dotycząca chorób zakaźnych występujących w województwie pomorskim.
Spotkanie na temat priorytetów w profilaktyce chorób zakaźnych wśród osób dorosłych w województwie dolnośląskim
14 czerwca 2018 roku w Młodzieżowym Domu Kultury przy Al. Komisji Edukacji Narodowej 6a w Lubinie odbyło się spotkanie o priorytetach polityki zdrowotnej w woj. dolnośląskim.
Spotkanie na temat priorytetów w profilaktyce chorób zakaźnych w województwie mazowieckim
Największe wyzwania w profilaktyce chorób zakaźnych oraz poprawa stanu zdrowia dzieci z powiatu ostrołęckiego to tematy przewodnie spotkania, które 4 czerwca 2018 roku zorganizowaliśmy wspólnie z Urzędem Miasta Ostrołęki.

Partner merytoryczny

Projekt Edukacyjny

Projekt realizowany dzięki wsparciu