Polityka prywatności

Administratorem danych osobowych Compass Public Relations s.c. K. Waligóra, A. Pawlikowska z siedzibą w Warszawie przy ul. Chłodnej 64/405  NIP 525-258-22-05 mail: biuro@compasspr.pl, tel.: 500 088 365, 515 315 332.

Dane osobowe będą wykorzystywane w celu udzielania odpowiedzi na pytania zadane przez Państwa w serwisie oraz rejestracji na spotkania organizowane w ramach projektu „Zdrowie Człowiek Profilaktyka”. Do tego celu administrator gromadzi takie dane jak: imię i nazwisko, miejsce pracy, stanowisko, numer telefonu oraz adres email.

Nie wykorzystujemy danych osobowych oraz informacji kontaktowych do innych celów niż wskazane w poprzednim zdaniu. Zobowiązujemy się do przestrzegania zasad ochrony danych osobowych określonych w Ustawie o ochronie danych osobowych.

Dane udostępnione przez Państwa będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą partnerzy cyklu „Zdrowie Człowiek Profilaktyka”.

Dane przez Państwa podawane są przekazywane na zasadzie dobrowolności. Jednocześnie informujemy, że zgodnie z prawem mają Państwo prawo dostępu do treści danych osobowych i ich poprawiania. Aby wycofać zgodę prosimy przesłać maila na adres sekretariat@zdrowieczlowiekprofilaktyka.pl w tytule wpisując „Wycofanie zgody”. 

Partnerzy merytoryczni

Projekt Edukacyjny

Projekt realizowany dzięki wsparciu