Informacje dla pracodawców

Aktualności

Rozpoczynamy cykl eksperckich debat online

Odpowiadając na aktualne potrzeby społeczne dotyczące ochrony zdrowia ruszamy z cyklem spotkań eksperckich, które odbędą się pod wspólnym tytułem: „Jak realizować programy profilaktyki chorób zakaźnych w dobie pandemii COVID-19? Praktyczne wskazówki i narzędzia dla samorządów, instytucji i pracodawców".  

Wydarzenia skierowane są do przedstawicieli Jednostek Samorządu Terytorialnego, dyrektorów szpitali i managerów placówek medycznych, przedstawicieli WSSE i PSSE, przedstawicieli Domów Pomocy Społecznej i innych instytucji działających na rzecz seniorów, a także pracodawców i przedsiębiorców. Do udziału zapraszamy także wszystkich, którzy szukają informacji o działaniach CSR i ich korzyściach, chcą poznać dobre i sprawdzone praktyki oraz stosowane w miejscach pracy i samorządach rozwiązania.

Udział w wydarzeniach to niepowtarzalna okazja, aby zdobyć praktyczną wiedzę na temat planowania i wdrażania programów zdrowotnych oraz programów polityki zdrowotnej, wymienić się doświadczeniami w tym zakresie, a także zdobyć  dostęp do przydatnych i praktycznych narzędzi. Podczas wydarzeń będzie można również zadać pytania przedstawicielom świata medycyny, ekspertom medycyny pracy, ekspertom ds. prawa, a także przedstawicielom samorządów i pracodawców, mającym wieloletnie doświadczenie w realizacji działań zdrowotnych.

Cykl debat składa się z 4 odrębnych spotkań: 

  • 16 września, godz. 11.00 – 12.30 - Profilaktyka chorób zakaźnych wśród seniorów w dobie pandemii COVID-19 jako element odpowiedzialnej polityki senioralnej. Korzyści i praktyczne rozwiązania.
  • 23 września, godz. 11.00 – 12.30 – Priorytety w profilaktyce chorób zakaźnych wśród personelu medycznego w dobie pandemii COVID-19 – praktyczne wskazówki i możliwe rozwiązania.
  • 13 października, godz. 11.00 – 12.30 – Jak skutecznie realizować Programy Polityki Zdrowotnej w dobie pandemii COVID-19. Praktyczne wskazówki i przydatne narzędzia dla samorządów.
  • 21 października, godz. 11.00 – 12.30 – Odpowiedzialność za zdrowie. Profilaktyka chorób zakaźnych jako dobra praktyka CSR w miejscu pracy i element zrównoważonego rozwoju regionu.

Zapraszamy do uczestnictwa w wydarzeniach. Rejestracja odbywa się poprzez formularz dostępny na stronie: https://www.rynekzdrowia.pl/partnerzy/zcp/2020/1/

Patronem medialnym cyklu są: rynekzdrowia.pl oraz portalsamorzadowy.pl. 

Udział w spotkaniach jest bezpłatny. 

Partnerzy:

Patronat medialny:

Projekt realizowany dzięki wsparciu: